اخبار
Picture
[۹۶/۱۰/۱۹] جلسه شورای عالی آب به ریاست معاون اول رییس جمهور روز دوشنبه 18 دی 1396 برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری در این جلسه مسئله کمبود آب را از چالش های مهم و بزرگ پیش روی کشور برشمرد و گفت: مدیریت مصرف آب باید به دستور کار جدی و دائمی همه دستگاه های اجرایی کشور تبدیل شود تا با همت و مشارکت همگانی، از مشکلات ناشی از کمبود منابع آب عبور کنیم.

ادامه...
Picture
[۹۶/۱۰/۲] طرح استیضاح محمود_حجتی، وزیر جهاد کشاورزی کلید خورد

علی وقف‌چی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت : باتوجه به مشکلات موجود در بخش کشاورزی از جمله مباحث الگوی کشت، عدم تعادل در بازار و رانت‌های موجود در زمینه واردات مخصوصا در بخش دولتی باعث شد تا استیضاح وزیر کلید زده شود.

ادامه...
Picture
[۹۶/۱۰/۲] جنگلهای هیرکانی گیلان جهانی می شود

معاون امور جنگل اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان از فراهم آمدن مقدمات اولیه ثبت بخشی از جنگلهای هیرکانی استان به عنوان میراث جهانی در یونسکو خبر داد.

ادامه...
Picture
[۹۶/۹/۲۸] گزارش اجلاس جهانی کوهستان 2017

پنجمین اجلاس جهانی کوهستان طی روزهای 11-13 دسامبر 2017 در مقر سازمان خوار و بار و کشاورزی سازمال ملل متحد (فائو) در شهر رم ایتالیا تشکیل شد.

ادامه...
Picture
[۹۶/۹/۲۱] سهم ۷سازمان دولتی درحفاظت از سبلان/ورود کوهنوردان ساماندهی می‌شود

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان اردبیل گفت: با اتمام مطالعات طرح جامع ساماندهی کوه و قله سبلان، سهم هفت دستگاه اجرایی دولتی در این طرح مشخص شده است.

ادامه...
Picture
[۹۶/۹/۲۰] تسلیت

انجمن حفظ محیط کوهستان درگذشت جمعی از کوه نوردان در حادثه بهمن قله کول جنو را تسلیت گفته و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و آرامش آرزومند است.

ادامه...
Picture
[۹۶/۹/۱۸] روز جهانی کوهستان

بار دیگر روز 11 دسامبر، روز جهانی کوهستان فرا رسیده و کوه نوردان و دوست داران کوهستان در ایران در تکاپوی برگزاری آیین های گوناگون برای بزرگداشت این روز می باشند، این در حالی است که متولیان اصلی کوهستان یعنی سازمان ها و مراکز دولتی مرتبط، همچون سال های قبل در قبال این روز خاموش و بی حرکت می باشند.

ادامه...
Picture
[۹۶/۹/۱۶] روز جهانی کوهستان و نشست جهانی پیش رو

روز جهانی کوهستان، هر ساله در روز 11 دسامبر با برگزاری آیین های مختلف در سراسر جهان جشن گرفته می شود. سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد (فائو) که از سوی سازمان ملل متحد به عنوان آژانس هدایت کننده فعالیت ها در این روز تعیین گردیده است با هماهنگی دولت ها، جامعه مدنی و سازمان های مختلف، برنامه های ویژه ای را به منظور افزایش آگاهی در خصوص ارتباط تنگاتنگ کوهستان با توسعه پایدار برگزار می نمایند. این برنامه ها شامل برگزاری کنفرانس، نمایشگاه، همایش های فرهنگی، نمایشگاه های عکس و ... می باشد.

ادامه...
Picture
[۹۶/۹/۱۴] آغاز سومین مجمع محیط زیست ملل متحد در کنیا/ کاوه مدنی فردا به نایروبی می رود

معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست در صدر هیاتی به منظور شرکت در نشست عالی رتبه سومین مجمع محیط زیست ملل متحد با تمرکز بر موضوع آلودگی به نایروبی می رود.

ادامه...
  صفحه اول صفحه قبل
  صفحه بعد صفحه آخر
صفحه ۱ از ۴۹